رده محصول

تماس با ما

QNE شرکت برق، با مسئولیت محدود
اضافه کردن: منطقه صنعتی Caotianqian، شهر Liushi، Yueqing شهر، Zhengjiang، چین
تلفن: + 86-577-61679090
فکس: + 86-577-61679081
Ph: +8613732082345
پست الکترونیکی: Las8310@qne.cc

یادداشت ها در مورد نصب و راه اندازي کابل های غشاء

- Oct 12, 2017 -

1، اتصال هادی، اتصال هادی مورد نیاز مقاومت کم و مقاومت مکانیکی کافی، اتصال می تواند گوشه های تیز ظاهر نمی شود. اتصال بین کابل های ولتاژ متوسط ​​و کم ولتاژ معمولا چسبیده می شود و فشار مورد توجه قرار می گیرد:

(1) یک لوله اتصال دهنده هادی با هدایت و مقاومت مکانیکی مناسب انتخاب شده است.

(2) فاصله بین قطر داخلی لوله فشار و قطر بیرونی هسته ی خط اتصال 0.8 تا 1.4 میلی متر است؛

(3) مقاومت مقاومت مفصل فيبر نبايستي از 1.2 بار از رساناي مقطع عرضي بيشتر باشد و استحکام کششی اتصال مفاد مس کمتر از 60N / mm2 باشد.

(4) سطح بیرونی هادی و سطح داخلی لوله اتصال با چسب های رسانا قبل از چسباندن پوشش داده می شوند و فیلم اکسید توسط قلم مو سیم فولادی آسیب دیده است؛

(5) لوله اتصال دهنده، هادی سیم هسته در گوشه های تیز، لبه ها، با یک فایل یا کاغذ پوست صاف.

2، پردازش محافظ نیمه هادی داخلی.

جایی که بدن کابل با یک لایه محافظ داخلی تامین می شود، ایجاد اتصالات باید اتصالات فشرده سازی را در لایه محافظ هدایت بازگرداند، کابل های نیمه هادی حفاظت شده باید بخش را کنار بگذارند، به طوری که سر اتصال اتصال لوله در داخل سپر می تواند با یکدیگر ارتباط برقرار کند تضمین پیوستگی در نیمه هادی، در نتیجه پیوند مشترک در توزیع یکنواخت میدان.

3 پردازش محافظ نیمه هادی خارجی.

سپر نیمه هادی بیرونی یک ماده نیمه رسانایی است که به عنوان یک میدان الکتریکی یکنواخت در خارج از کابل و عایق کابل مشترک عمل می کند. این نقش بسیار مهم در کابل و اتصال و همچنین سپر نیمه هادی داخلی دارد. پورت بیرونی نیمه هادی باید شسته و رفته و یکنواخت باشد و همچنین نیاز به انتقال صاف با عایق دارد و کابل اتصال و سیم پیچ باند نیمه هادی و سپر نیمه هادی خارجی کابل همپوشانی و ارتباط برقرار می شود.

4، درمان مخروط واکنش کربن.

ساخت شکل، به عنوان نیروی واکنش اینچ دقیق در کل مخروط، توزیع پتانسیل مخروط برابر است، در تولید مخروط واکنش کلاسیک XLPE، با ابزار برش ویژه، همچنین می تواند با آتش گرم برش با چاقو تیز، پایه تشکیل و سپس ضایعات شیشه ای با ضخامت 2 میلی متر، و در نهایت با یک سندبورد زرق و برق دار به سنگ زنی خوب، تا صاف تا.

5، حفاظت از فلز و درمان زمین.

سپر فلزی در کابل و مفصل به طور عمده برای انجام جریان خطای کابل، تداخل الکترومغناطیسی و محافظت الکترومغناطیسی در تجهیزات ارتباطی مجاور، وضعیت عملیاتی فلزی محافظ فلزی در شرایط ناسالم، زمانی که خطای کابل اتفاق می افتد، دارای توانایی برای انجام جریان کوتاه اتصال در یک زمان کوتاه. سیم زمینی باید به طور قابل اعتماد جوش داده شود و سپر فلزی و تسمه زرهی در هر دو انتهای جعبه کابرد جعبه باید به طور جامد جوش داده شود و زمین پایه باید پایدار باشد.

6، آب بندی مشترک و حفاظت مکانیکی.

مهر و موم مشترک و حفاظت مکانیکی تضمین عملیات ایمن و قابل اعتماد مشترک است. آب و رطوبت باید در اتصال کابل اجتناب شود. علاوه بر این، مفاد باید با جعبه حفاظتی مشترک یا سیمان پوشانده شود.


Related Products