رده محصول

تماس با ما

QNE شرکت برق، با مسئولیت محدود
اضافه کردن: منطقه صنعتی Caotianqian، شهر Liushi، Yueqing شهر، Zhengjiang، چین
تلفن: + 86-577-61679090
فکس: + 86-577-61679081
Ph: +8613732082345
پست الکترونیکی: Las8310@qne.cc

تجهیزات متصل کننده کابل سوئیچ منبع تغذیه روش های نگهداری

- Oct 11, 2017 -

1، امتیاز تعمیر و نگهداری

1.1 منبع تغذیه برای تجهیزات پزشکی را تغییر دهید

قبل از تعمیر، باید با اصل کار پایه کابل مشترک آشنا باشید و می توانید مدار مدار را بخوانید و سپس با توجه به عملکرد سوئیچینگ منبع تغذیه به چند واحد اساسی تقسیم می شود و سپس چارچوب را به عنوان مرجع اصلی برای تعمیر خطا، این کمک می کند تا به سرعت شناسایی علل مشکل. به منظور تعیین محل دقیق خطا، به منظور بهبود سرعت تعمیر و نگهداری مفید است.

1.2 در روند تعمیر و نگهداری، می تواند بر روی منبع تغذیه سوئیچینگ منبع بار، دسترسی به یک اشتباه، مانند مقاومت در برابر قدرت بالا، آن می تواند تاثیر خطای بار بر روی تغییر منبع تغذیه را از بین می برد، همچنین می تواند محافظت از بار نور را کاهش می دهد، بلکه می تواند به طور موثر اجتناب از آسیب سوئیچ به دلیل زمان اشباع بیش از حد طولانی است، مهم ترین است، در روند تعمیر و نگهداری می تواند باعث جلوگیری از ولتاژ خروجی ناشی از شرایط آسیب بار.

در بازنشستگی منبع تغذیه سوئیچینگ، ابتدا باید قدرت هیئت مدیره را مشاهده کنید تا ببینید که آيا آسيب آشکار به اجزاء وجود دارد، سپس بيمه را دوباره بررسی کنيد تا مطمئن شويد که آيا منبع تغذيه، نشت يا مقاومت در برابر خسارت و ... پس از اتمام مراحل بالا می تواند آسیب به تجزیه و تحلیل اجزای تجزیه و تحلیل علت خاص شکست، به استفاده از روش های موثر برای تعمیر و نگهداری. با استفاده از این روش برای تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ می تواند نه تنها سرعت بخشیدن به سرعت را افزایش دهد، بلکه ساده سازی روند و بهبود کارایی نگهداری را نیز می دهد.

اولین قدرت 1.4، سپس ولتاژ خروجی هر اندازه گیری، اگر ولتاژ طبیعی است، نشان می دهد که منبع تغذیه سوئیچینگ نرمال است، شکست مدار؛ اگر یک شاخه خروجی غیر طبیعی، شما می توانید خطا رخ می دهد در شاخه تعیین، و سپس فقط نیاز به تعمیر می تواند مشکل از شاخه، ترمیم منبع تغذیه سوئیچینگ کار می کند. توجه ویژه ای لازم است، فرکانس کار منبع تغذیه سوئیچینگ تجهیزات پزشکی در ده ها تا هزار تن از هرتز محاسبه می شود، بنابراین شما می توانید از یک لوله معمولی به جای یک نوت بوک استفاده نکنید، اگر ولتاژ خروجی کم یا زیاد باشد، باید برای مدار چک کردن منبع تغذیه، از جمله تقویت تقویت کننده، مدار اتصال، مدار نمونه گیری و مدار مدولاسیون و غیره تنظیم شود.

1.5 اگر تمام ولتاژ خروجی کم باشد، اول باید ولتاژ کلکتور را از سوکت کابل متال فلزی اندازه گیری کنید، اگر ولتاژ تا 300 ولت باشد، بنابراین یک جزء از مدار مدار یکسوال، آسیب، جایگزینی کلی اجزاء می توانند شکست را از بین ببرند. توجه ویژه ای برای جایگزینی فیوز در جلو لازم است، باید دلایل خاصی را که باعث فیوز می شود شناسایی کند، اگر خطای اتصال کوتاه ناشی از فیوز، نیاز به از بین بردن اتصال کوتاه، یا حتی جایگزین فیوز باشد، خطر نیز وجود دارد. از آنجا که شکست خازن فیلتر نسبتا پنهان است، به خصوص در ظرفیت آن کاهش می یابد، قطر ولتاژ جمع کننده مشخص نیست، استفاده از چند سنج دشوار است به دقت تعیین، با استفاده از اسیلوسکوپ می تواند به طور مستقیم مشاهده مشکل، این دلیل است که در مورد AC جزء به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

1.6 اگر ولتاژ جمع کننده منبع تغذیه سوئیچ عادی باشد، پس باید لوله سوئیچ با تاکید تشخیص داده شود. ضروری است که گسل ناشی از آسیب لوله سوئیچ جایگزین شود. قبل از تعویض، مدار حفاظت مدار مدار باید با دقت بررسی شود، به طوری که به دلیل آسیب به لوله سوئیچ به دلیل شکست مدار محافظت شود. در عین حال، مدار بار نیز باید برای از بین بردن آسیب بیش از حد لوله سوئیچ به علت خطای بار بررسی شود. علاوه بر این، در نگهداری، ما باید از حفاظت مدولاسیون پهنای مدولاسیون پالس، مانند مدار حفاظت از شروع، مدار حفاظت رگولاتور ولتاژ، به طور کامل حساب کنیم.


Related Products