رده محصول

تماس با ما

QNE شرکت برق، با مسئولیت محدود
اضافه کردن: منطقه صنعتی Caotianqian، شهر Liushi، Yueqing شهر، Zhengjiang، چین
تلفن: + 86-577-61679090
فکس: + 86-577-61679081
Ph: +8613732082345
پست الکترونیکی: Las8310@qne.cc

اتصال کابل در نصب و راه اندازی تولید مشکل!

- Oct 11, 2017 -

1. اندازه استاندارد جداسازی فاز کابل چیست؟

در اصل، ما نیاز به کابل تقسیم بین 1.2m - 1.5m. اما می تواند با توجه به شرایط درمان شود. برای تجهیزات خاص، توصیه می کنیم:

1) شاخه کابل نوع شاخه مورد نیاز فاز طول نه کمتر از 1.2m.

2) لوله خروجی حلقه حلقه طولی تراز شده است، و طول فاز بر اساس مرحله C در طول جداسازی فاز تعیین می شود.

2 چرا باید سپر مس با نوار مس در انتهای سپر مس پس از جداسازی بسته شود؟

این کار برای جلوگیری از سقوط سپر مس است. برای اطمینان از این که کابل زیر سر سیم دارای ویژگی های اصلی خود پس از نصب است، سپر مس را باید در داخل کمربند کوچک (سرد) کاهش یافته است. مانند سپر مس پراکنده شده است، شما نیاز به بازگرداندن، و نمیتوانید اصل درجه مناسب را حفظ کنید.

3. عملکرد سپر مس چیست؟

به طور معمول، آن را به عنوان یک جریان خازنی عمل می کند و به عنوان یک میدان الکتریکی محافظ عمل می کند.

4، همه از لایه نیمه رسانای جدا شده چه نوع عواقب داشته باشند؟

در زمینه انجام کابل، اغلب مطابق با عمل معمول است، بیش از نیمی از لایه های هدایت کننده دستکش سه بعدی، از همه جدا می شود، بنابراین بسیار خطرناک است. از آنجا که پس از انتقال، شاخه های دستکش، لوله تنش و مخروط تنش بین سطح کابل القا ایجاد می شود. در این مورد، اگر با توجه به رویکرد صحیح برداشتن زمین سر کابل آمریکایی، مدت زمان طولانی بعد از عمل، سیم پیچ القایی کابل زمین تخلیه شود، سوختگی های شدید و حتی تخلیه آستین براق حرارت ایجاد می شود. بنابراین، لایه نیمه رسانایی باید با توجه به اندازه پردازش دقیق نگه داشته شود. سؤال 29 را ببینید

5، فرایند تولید خشن تولید چه عواقبی خواهد داشت؟

در فرآیند ساخت و ساز، اگر به جزئیات توجه نکنید، بسیاری از خطرات پنهانی را برای استفاده ایمن از تجهیزات به ارمغان خواهد آورد. از قبیل: سیم کشی سپر مس و لایه نیمه رسانا، نیرو بیش از حد بزرگ یا ناهموار، آسیب به لایه نیمه رسانا یا عایق اصلی است؛ یک خراش در عایق اصلی و درمان ناکامل، فاصله خزش را کاهش می دهد، باعث می شود که سوخت و ساز و یا وسایل انفجاری جدی ایجاد شود.

6، پیامدهای یک بارگیری معکوس یا مخروط تنش ناسازگاری چیست؟

نصب مخروطی تنش باعث می شود که فاصله عایق در بدن T کوچکتر باشد و لایه نیمه رسانا همپوشانی نداشته و صفحه نمایش را نابود کند. اگر مخروط تنش همسان نباشد، مخروط تنش کاهش می یابد، تنش و میدان الکتریکی یکنواخت برطرف می شود، تنش الکتریکی به مراتب متمرکز می شود و تخلیه جزئی به راحتی رخ می دهد. همچنین به سوال 7 مراجعه کنید.

7، مخلوط استرس را فراموش کرده ام باید چگونگی مقابله با آن را داشته باشد؟

اصل این است که از ترمینال فشار بازسازی شده در شرایط خاصی در گریس استفاده می شود باید در داخل سطح مخروطی استرس و پایانه قرار داده شود و مخروط استرس در ترمینال نصب شده است، شرایط برای صاف کردن، بدون سوراخ. این روش مجبور به استفاده می شود، معمولا در زمان اجازه، باید تلاش کند تا دوباره انجام شود.


Related Products